Головна > Про компанію >  Правова інформація

Правова інформація

Правові аспекти контенту сайту
Відвідувачам цього сайту необхідно ознайомитися з наведеними нижче умовами його використання:

1) Інформація, що міститься на цьому сайті, не представляє собою оферти, так як не містить істотних умов договорів. Всі послуги компанія Honest & Bright надає тільки за відповідними договорами.

2) Не дивлячись на регулярно оновлювану інформацію свого сайту, компанія Honest & Bright не несе відповідальності за неповноту і невірогідність відповідної інформації. При прийнятті рішення скористатися послугами компанії Honest & Bright необхідна інформація буде надана в повному обсязі за особистим запитом у юристів або в порядку приватної консультації.

3) Дизайн і контент цього сайту є об'єктом регулювання, і захисту зокрема, авторського права. Комерційне позначення, логотипи, товарні знаки компанії Honest & Bright і т.д., що представляють собою об'єкти інтелектуальної власності, користуються відповідним цивільно-правовим захистом.

4) Інформація цього сайту призначена тільки для Вашого особистого використання. Забороняється відтворювати, передавати, змінювати, зберігати дані цього інтернет-сайту без письмового дозволу компанії Honest & Bright (За подібні неправомірні дії законодавством  передбачена відповідальність осіб, аж до кримінальної).

5) При наявності на сайті посилань на інші сайти, компанія Honest & Bright не несе відповідальності за їх зміст. Також наявність подібного посилання не можна розглядати в якості реклами або іншого способу просування компанією Honest & Bright.

Звертаємо Вашу увагу на те, що умови використання цього інтернет-сайту підлягають регулюванню відповідно до цивільного законодавства. Вирішення спорів, що виникли в зв'язку з використанням цього сайту, також регулюється відповідно до законодавства.

Швидко і конфіденційно.
Кваліфікований фахівець дасть безкоштовну консультацію по телефону, допоможе Вам визначитися і призначить зустріч в зручний для Вас час.
Телефонуйте прямо зараз: +380 44 247-99-98
Пишіть: kyiv@hbcomp.co.uk


Новини

26.03.2020 13:49:00

БВО опублікували план боротьби з відмивання коштів

19 березня 2020 року Фінансова служба Британських Віргінських островів ...

докладніше

24.03.2020 11:59:00

Сайт Єврокомісії опублікував проект угоди з Великобританією

18 березня 2020 року на офіційному сайті Європейської комісії був опуб ...

докладніше

23.03.2020 19:02:00

Swedbank було оштрафовано на 300 мілйонів євро

19 березня 2020 року шведському банку Swedbank місцевим регулятором ...

докладніше