Главная > О компании > Правовая информация > Правова інформація

Правова інформація

Правові аспекти контенту сайту
Відвідувачам цього сайту необхідно ознайомитися з наведеними нижче умовами його використання:

1) Інформація, що міститься на цьому сайті, не представляє собою оферти, так як не містить істотних умов договорів. Всі послуги компанія Honest & Bright надає тільки за відповідними договорами.

2) Не дивлячись на регулярно оновлювану інформацію свого сайту, компанія Honest & Bright не несе відповідальності за неповноту і невірогідність відповідної інформації. При прийнятті рішення скористатися послугами компанії Honest & Bright необхідна інформація буде надана в повному обсязі за особистим запитом у юристів або в порядку приватної консультації.

3) Дизайн і контент цього сайту є об'єктом регулювання, і захисту зокрема, авторського права. Комерційне позначення, логотипи, товарні знаки компанії Honest & Bright і т.д., що представляють собою об'єкти інтелектуальної власності, користуються відповідним цивільно-правовим захистом.

4) Інформація цього сайту призначена тільки для Вашого особистого використання. Забороняється відтворювати, передавати, змінювати, зберігати дані цього інтернет-сайту без письмового дозволу компанії Honest & Bright (За подібні неправомірні дії законодавством  передбачена відповідальність осіб, аж до кримінальної).

5) При наявності на сайті посилань на інші сайти, компанія Honest & Bright не несе відповідальності за їх зміст. Також наявність подібного посилання не можна розглядати в якості реклами або іншого способу просування компанією Honest & Bright.

Звертаємо Вашу увагу на те, що умови використання цього інтернет-сайту підлягають регулюванню відповідно до цивільного законодавства. Вирішення спорів, що виникли в зв'язку з використанням цього сайту, також регулюється відповідно до законодавства.

Швидко і конфіденційно.
Кваліфікований фахівець дасть безкоштовну консультацію по телефону, допоможе Вам визначитися і призначить зустріч в зручний для Вас час.
Телефонуйте прямо зараз: +380 44 247-99-98
Пишіть: kyiv@hbcomp.co.uk


Новости

28.05.2020 13:18:00

Европейский суд против изменения VAT в Великобритании

Европейская комиссия выступает против изменения правил взимания НД ...

Подробнее

27.05.2020 15:57:00

Сингапур меняет сроки предоставления отчетности CRS и FATCA

С учетом заявления Службы внутренних доходов США о продлении сроко ...

Подробнее

26.05.2020 11:27:00

Уэльс не будет помогать компаниям, зарегистрированным в налоговых гаванях

Правительство Уэльса на своем официальном сайте опубликовало 15 ма ...

Подробнее