Главная > О компании > Цели и принципы > Цілі і принципи

Цілі і принципи

Взявши на озброєння принципи постійного підвищення своєї компетентності і прагнення до успіху, консалтингова компанія Honest & Bright сконцентрувалася на наданні послуг у сфері міжнародного права. Наші клієнти - підприємці, що ведуть бізнес за кордоном або з іноземними контрагентами.

Найбільш важливі цінності компанії відображені в її назві. Чесність, взаємна довіра і професіоналізм - це моральні основи нашої корпоративної філософії. Саме вони є тим фундаментом, на якому будується успішний консалтинговий бізнес.

До послуг клієнтів Honest & Bright значна операційна платформа, яка включає в себе:

89 діючих міжнародних партнерів, включаючи банки, митних брокерів, патентних повірених, ліцензованих аудиторів; Досвід проведення консультацій і правового забезпечення в юрисдикціях більш ніж 24 країн; Надання всього необхідного набору послуг в сфері юридичної, податкового та міжнародного консалтингу, доповнено унікальними принципами, покладеними в роботу Honest & Bright:

Бути мобільним

Стилю роботи Honest & Bright не властиві зволікання і повільність. Бізнес живе в прискореному ритмі, розгойдуватися нема коли. І тому принцип оперативності у нас є наріжним каменем. Незалежно від складності, заявки клієнтів надходять в опрацювання відразу ж, без затримок і черг.

Випереджати події

Постійний моніторинг законодавства країн, в юрисдикції яких надаються послуги - трудомісткий процес, але саме він дозволяє нам бути на вістрі атаки. Яке б завдання не поставив клієнт, фахівцям Honest & Bright не потрібно довго з'ясовуватив особливості законодавства, необхідна і актуальна інформація вже відома.

Визначати якість.

Всі проекти в Honest & Bright неодмінно проходять через корпоративний відділ контролю якості. Разом з внутрішньої академією навчання і підвищення кваліфікації персоналу, вони складають ефективний тандем. Цей зв'язок двох засад, як тонко настроєний фільтр забезпечує бездоганну юридичну чистоту опрацювання рішень.

Якщо згадка про юридичниі нюанси ведення міжнародного бізнесу викликають у вас здивовану посмішку, то наші послуги вам не потрібні. Honest & Bright поспішає на допомогу тільки тим, хто дійсно усвідомлює важливість вирішення подібних завдань і відкритий для продуктивної спільної роботи.

Звертаючись в Honest & Bright, ви як ніби переміщується в салон автомобіля преміум-класу, швидкого, безвідмовного, що забезпечує 100% -у гарантію вашої юридичної та податкової безпеки в складній дорожній ситуації ведення міжнародного бізнесу. Відчуттями надійності, впевненості, спокою, що межує з безтурботністю, вже перейнялися понад 100 наших клієнтів з самих різних сфер діяльності.

Ласкаво просимо в Honest & Bright. Ми будемо раді докласти всі свої вміння і навички до досягнення вами ділових перемог.

Швидко і конфіденційно.
Кваліфікований фахівець дасть безкоштовну консультацію по телефону, допоможе Вам визначитися і призначить зустріч в зручний для Вас час.
Телефонуйте прямо зараз: +380 44 247-99-98
Пишіть: kyiv@hbcomp.co.uk


Новости

03.07.2020 14:36:00

Новая платежная система ЕС

Европейский Центральный Банк (далее – ЕЦБ) поддержал инициативу 16 ...

Подробнее

02.07.2020 13:30:00

Европа продолжает борьбу с отмыванием денежных средств

02 июля 2020 года Европейская комиссия объявила о том, что Австри ...

Подробнее

26.06.2020 13:17:00

Казахстан ратифицирует Многостороннюю Конвенцию

24 июня 2020 года Казахстан сдал на хранение ОЭСР ратификационную грам ...

Подробнее