Главная > Услуги > Банки > Открытие счетов в иностранных банках > Відкриття рахунків в іноземних банках

Відкриття рахунків в іноземних банках

Будь-які фінансові схеми, безумовно, потребують механізми розрахунків і взаєморозрахунків, яким і є рахунок в банку. У сучасному світі, мабуть, важко уявити собі компанію, у якої немає рахунку.

Ми розуміємо, що банківський рахунок є тим інструментом, без якого неможливе повноцінне функціонування компанії. Тому завдання відкриття рахунку і забезпечення безперервного і безперебійного його функціонування є невід'ємною частиною більш глобального завдання організації бізнесу, побудови певної комерційної схеми.

При відкритті банківського рахунку за кордоном часто виникає непросте завдання вибору між надійним і оперативним банком, престижним і зручним, питанням конфіденційності та безпеки. 

Відповідно, перед відкриттям рахунку необхідно розуміти, для яких цілей вам необхідний рахунок, що ви очікуєте від банку, які завдання ви плануєте вирішити за допомогою рахунку.

Наприклад, для цілей поточного торгового бізнесу важливо, щоб рахунок за кордоном був зручний в управлінні (простота доступу), а банк мав хорошу репутацію в очах ділових партнерів. Для цілей накопичення коштів найкраще відкривати рахунки в надійних, великих банках, які перебувають в стабільних і економічно розвинених країнах (наприклад, в Західній Європі).

При цьому бажано диверсифікувати валюту вкладу, тобто зберігати гроші не тільки в доларах США, але і, наприклад, в євро. Рекомендуємо також не зберігати всі заощадження в одному банку, а відкрити кілька рахунків у різних банках за кордоном для зниження ризиків.


- Політична і економічна стабільність країни знаходження банку;

- Надійність і престижність банку, висока позиція в рейтингу міжнародних рейтингових агентств (Standard & Poor's, Moody's, Fitch);

- Ступінь контролю над банківськими операціями з боку держави;

- Набір банківських послуг, що надаються банком;

- Відповідність профілю банку специфіці передбачуваних операцій за рахунком;

- Мінімальний депозит;

- Вартість обслуговування;

- Зручність обслуговування віддалених клієнтів;

- Можливість отримання кредитних карт;

- Відсотки по поточних і депозитних рахунках;

- Наявність інвестиційних програм;

- Територіальне розташування банку та його відділень;

- Термін відкриття рахунку;

- Ступінь конфіденційності;

- Набір засобів управління рахунком (Інтернет-банк, факс, телефон - голосове підтвердження):

- Наявність російськомовних менеджерів.

Навіщо, запитаєте ви нас, потрібні професіонали - юристи, котрі готові допомогти відкрити рахунок в будь-якому банку світу, якщо можна особисто під'їхати в банк і на місці все вирішити? І будете абсолютно праві! З єдиною обмовкою - коли є вже усталені партнерські відносини, вся процедура з відкриття рахунку може статися найбільш м'яко і оперативно. А найважливіше - в більшості випадків вам не доведеться виїжджати з країни і тим більше далі нашого офісу. Наші консультанти візьмуть на себе всю роботу з оформлення необхідної документації, підкажуть, як краще пройти співбесіду (якщо це потрібно в банку), як грамотніше заповнити документи, щоб було менше запитань у банківських структур, які види послуг найбільш привабливі для того чи іншого банку.


Відкриття рахунків в іноземних банках - наша спеціалізація!

Швидко і конфіденційно.
Кваліфікований фахівець дасть безкоштовну консультацію по телефону, допоможе Вам визначитися і призначить зустріч в зручний для Вас час.
Телефонуйте прямо зараз: +380 44 247-99-98
Пишіть: kyiv@hbcomp.co.uk


Новости

02.06.2020 10:46:00

Сведения из реестра Багам в открытом доступе

Группа интернет-активистов опубликовала информацию из корпоративно ...

Подробнее

01.06.2020 10:44:00

Продление срока подачи Отчета о движении денежных средств по иностранным счетам

30 мая 2020 года Премьер-министр России подписал Постановление № 7 ...

Подробнее

28.05.2020 13:18:00

Европейский суд против изменения VAT в Великобритании

Европейская комиссия выступает против изменения правил взимания НД ...

Подробнее