Головна > Послуги > Вид на проживання. Громадянство > Отримання посвідки на проживання в Австрії

Отримання посвідки на проживання в Австрії

Описание

austria.jpg

На поточний момент Австрія є однією з найпривабливіших країн в світі для проживання. Ідеальна комбінація економічної стабільності, чистого та безпечного навколишнього середовища і чудової інфраструктури робить її чудовим місцем проживання і надає можливість стати мешканцем держави з мінімальними бюрократичними вимогами.

Австрійське законодавство надає наступну можливість отримати посвідку на проживання:

Посвідка на проживання і дозвіл на роботу для «ключових співробітників»

Для оформлення посвідки на тимчасове проживання по категорії «ключовий співробітник» необхідно, щоб Ви були призначені співробітником компанії, що знаходиться в Австрії, отримували щомісячну заробітну платню, сплачували податки і всі необхідні соціальні відрахування.

Також необхідно володіти нерухомістю або знімати житло в оренду, щоб магістрату надати копію договору оренди або свідоцтво про власність.

Ця посвідка на проживання надає його власникам найвищий статус, який практично прирівняний до австрійського громадянства. У клієнта відсутнє тільки право голосувати і бути обраним. Також квотування, за яким згодом видається дозвіл на проживання, відбувається саме у Відні, а не в інших провінціях. Діти, що мають посвідку на проживання в Австрії, отримують місця в державному дитячому садку або школі.

Також всі члени родини, які отримали посвідку на проживання, включені в систему державного медичного страхування.

Порядок отримання посвідки на проживання

   
  1. Збір необхідних документів.
  2. Після збору всіх документів призначається зустріч в консульському відділі Посольства Австрії в Києві. Подача документів здійснюється особисто заявником. Якщо посвідка на проживання оформляється на всю сім'ю, подача заяви проводиться всіма членами сім'ї.
  3. Через 3-4 місяці після подачі документів з клієнтом зв'язуються і повідомляють про можливість приїзду до Відня для отримання посвідки на проживання.
  4. Клієнт (і його родина) приїжджає до Відня для зняття відбитків пальців. Після цього необхідно чекати 10 днів. (N.B. Прискорити цю державну процедуру неможливо). Під час очікування можна перебувати як в Австрії, так і в будь-якій країні.
  5. Через 10 днів, клієнта запрошують знову до Відня для отримання карти посвідки на проживання.
  6. Після отримання посвідки на проживання клієнта працевлаштовують на роботу в одну з австрійських компаній. Чоловік / дружина і діти отримують посвідку на проживання в якості залежних членів сім'ї. Клієнт «працює» в компанії 1 рік.


Після закінчення одного року клієнтові не потрібно буде знову влаштовуватися на роботу для продовження посвідки на проживання. Досить буде підтримувати на рахунку в австрійському банку суму від 150 000 EUR на сім'ю в рік.

Посвідка на проживання видається строком на один рік. Далі вона може бути продовжена ще на один рік, потім на три роки і після на п'ять років. Після цього посвідка на проживання також може бути продовжена вже на 5 років. А після закінчення 6 років з моменту отримання початкового дозволу на проживання можна претендувати на отримання громадянства.

NB! Перебувати в Австрії постійно або 183 днів на рік немає необхідності, можна пояснити відсутність співробітника характером його роботи.


Повернення до списку

Швидко і конфіденційно.
Кваліфікований фахівець дасть безкоштовну консультацію по телефону, допоможе Вам визначитися і призначить зустріч в зручний для Вас час.
Телефонуйте прямо зараз: +380 44 247-99-98
Пишіть: kyiv@hbcomp.co.uk

Новини

26.03.2020 13:49:00

БВО опублікували план боротьби з відмивання коштів

19 березня 2020 року Фінансова служба Британських Віргінських островів ...

докладніше

24.03.2020 11:59:00

Сайт Єврокомісії опублікував проект угоди з Великобританією

18 березня 2020 року на офіційному сайті Європейської комісії був опуб ...

докладніше

23.03.2020 19:02:00

Swedbank було оштрафовано на 300 мілйонів євро

19 березня 2020 року шведському банку Swedbank місцевим регулятором ...

докладніше