Головна > Послуги > Вид на проживання. Громадянство > Отримання посвідки на проживання на Кіпрі

Отримання посвідки на проживання на Кіпрі

Описание
Посвідка на проживання на Кіпрі є дозвіл на постійне проживання на території країни. Якщо володар посвідки на проживання не проживає на Кіпрі протягом 2-х років поспіль, він може втратити своє право на посвідку на проживання. Закон вимагає від заявника проживати постійно на території країни не менше 183 днів у році. Безпосередньо до отримання посвідки на проживання заявник зобов'язаний проживати на території Кіпру, тому разом із заявою на посвідки на проживання подається також заяву на тимчасове проживання в країні.

Посвідка на проживання також видається подружжю і дітям (до 18 років) володаря цього документа, і заяву, єдине для всіх членів сім'ї, подається до державного органу. Посвідка на проживання видається тим особам, які мають певний річний дохід, здатний забезпечити гідний рівень життя на Кіпрі, при цьому, не ведучи бізнес на території країни.

Вимоги:

    - Річний дохід заявника повинен бути не менше 11 000 євро; якщо у заявника є утриманці, то на кожного такого утриманця річна сума повинна становить 5500 євро. Однак у кожній конкретній ситуації служба імміграційного контролю може вимагати підтвердження наявності додаткових коштів.
    - Зазначений дохід заявника повинен бути отриманий не від ведення бізнесу на Кіпрі, а тільки з-за кордону (наприклад, пенсії, депозити, акції, доходи від володіння компанією і т.д.)
    - Заявник повинен також:

        - купити житло на Кіпрі вартістю не менше 300 000 євро;
        - мати банківський депозит в розмірі 250 000 євро. Кошти перераховуються на банківський рахунок на Кіпрі; після отримання необхідної виписки з банку, гроші можуть використовуватися на розсуд заявника.

Зверніть увагу, що ці дві умови застосовуються окремо, але якщо мають місце обидві умови, то зазначені суми можуть бути нижче.

Документи, що обов'язково надаються для отримання посвідки на проживання:

        - нотаріально завірені копії паспорта заявника (його дружина, утриманців, якщо такі є); нотаріальне завірення має бути в межах двох років, що передують подачі заяви;
        - нотаріально завірені копії закордонного паспорта заявника (його дружина і утриманців, якщо такі є); нотаріальне завірення має бути в межах двох років, що передують подачі заяви;
        - свідоцтва про народження дітей (з нотаріально завіреним перекладом і апостильовані);
        - сертифікат (диплом) про закінчення навчального закладу (з нотаріально завіреним перекладом і Апостильований);
        - свідоцтво про шлюб (з нотаріально завіреним перекладом, Апостильовані);
        - медична страховка заявника (також дружина і дітей);
        - коротка біографія;
        - виписка з банку, що підтверджує наявність на рахунку як мінімум 250 000 євро;
        - оригінали документів, що підтверджують наявність інших - нетрудових доходів, із зазначенням джерела коштів (наприклад, дохід від акцій);
        - завірені у Реєстратора копії документів, що підтверджують наявність інших - нетрудових доходів із зазначенням джерела коштів;
        - оригінали документів, що підтверджують покупку житла на Кіпрі (договір купівлі-продажу із зазначенням ціни);
        - документ, що підтверджує рід занять, професію заявника;
        - апостильовані (в разі наявності іноземної компанії) документи компанії, якою володіє заявник (із зазначенням річного обороту, доходу компанії): свідоцтво про реєстрацію, свідоцтво про юридичну адресу, дані про акціонерів і директора, статут і установчий договір);
        - рахунки за комунальні послуги (наприклад, за електрику, що буде підтверджувати проживання на Кіпрі);
        - рекомендаційний лист з банку;
        - документ, що підтверджує відсутність кримінального минулого;
        - 4 фотографії.

Для отримання посвідки на проживання заява повинна подаватися безпосередньо до Відділу Записів актів громадянського стану і міграції або через відділення поліції, що займаються справами іноземців та іммігрантів. До заяви повинні бути додані відповідні документи.

Посвідка на проживання оформляється від 6 місяців до 1 року (комісія по розгляду заяв збирається двічі на рік).

Цей дозвіл на постійне проживання на Кіпрі видається один раз на необмежений період часу. При зміні паспорта, штамп ставиться в новому паспорті. Володар може бути позбавлений посвідки на проживання, якщо буде доведено його намір жити в іншій країні. Кожен випадок розглядається окремо і орган, що видав посвідку на проживання, має право прийняти рішення на власний розсуд. Зазвичай питання про позбавлення посвідки на проживання виникає, коли його власник не користується своїм правом постійного проживання на Кіпрі протягом 2-х років.

Вартість отримання Посвідки на проживання на Кіпрі становить 7 500.

Повернення до списку

Швидко і конфіденційно.
Кваліфікований фахівець дасть безкоштовну консультацію по телефону, допоможе Вам визначитися і призначить зустріч в зручний для Вас час.
Телефонуйте прямо зараз: +380 44 247-99-98
Пишіть: kyiv@hbcomp.co.uk

Новини

26.03.2020 13:49:00

БВО опублікували план боротьби з відмивання коштів

19 березня 2020 року Фінансова служба Британських Віргінських островів ...

докладніше

24.03.2020 11:59:00

Сайт Єврокомісії опублікував проект угоди з Великобританією

18 березня 2020 року на офіційному сайті Європейської комісії був опуб ...

докладніше

23.03.2020 19:02:00

Swedbank було оштрафовано на 300 мілйонів євро

19 березня 2020 року шведському банку Swedbank місцевим регулятором ...

докладніше