Головна > Послуги > Вид на проживання. Громадянство > Отримання посвідки на проживання в Угорщині

Отримання посвідки на проживання в Угорщині

01.04.2015
Описание
Угорщина є не тільки тією країною, яка надає масу можливостей для розвитку бізнесу, а й країною, яка може стати Вашим ідеальним місцем проживання. На відміну від більшості європейських країн, що пропонують отримати посвідку на проживання  за умови придбання нерухомості на певну суму, або за умови інвестування в досить великих розмірах, Угорщина дає можливість отримання посвідку на проживання шляхом купівлі державних облігацій, що робить цю програму однією з найбільш вигідних і привабливих.

Переваги посвідки на проживання в Угорщині

    - Можливість отримання освіти в Угорщині
    - Прекрасна перспектива для ведення бізнесу в Угорщині
    - Відсутні вимоги обов'язкового проживання в країні, знання мови і складання іспитів
    - Можливість отримання посвідки на проживання для всієї родини (чоловік / дружина + неповнолітні діти)

Порядок і умови отримання посвідки на проживання

Фінансова компанія, що одержала дозвіл від Комітету з економіки Парламенту Угорщини, випускає облігації, повністю підкріплені угорськими державними облігаціями. Особі, яка побажала отримати посвідку на проживання в Угорщині, необхідно придбати пакет таких облігацій вартістю не менше 300 000 EUR. Облігації купуються терміном на 5 років. Після закінчення зазначеного терміну ця сума повертається інвестору в повному обсязі, без відсотків.

Сума інвестицій вноситься на депозитарний рахунок компанії, яка буде супроводжувати процес отримання посвідки на проживання. Переклад з депозитарного рахунку буде здійснено тільки тоді, коли інвестор отримає посвідку на проживання. Це гарантує інвестору, що в разі відмови угорськими державними органами у видачі посвідки на проживання, внесені ним кошти будуть повернуті за вирахуванням мінімальної комісії за обслуговування (близько 2 500 EUR).

Після проходження повної процедури і придбання пакета держ. облігацій, інвестору надається дозвіл на проживання терміном на 5 років. На час дії посвідки на проживання інвестору і його родині необхідно мати угорську адресу реєстрації.

Через півроку інвестор має право подавати заявку на дозвіл в отриманні постійного місця проживання (ПМП). Для цього необхідно звернутися у відповідну службу Управління у справах імміграції та громадянства Угорщини або консульства Угорщини.

У тому випадку, якщо інвестор не подає заяву на отримання ПМП, його право на перебування на території Угорщини залишається в силі до закінчення терміну дії посвідки на проживання. Сума інвестицій в цьому випадку також буде повернута інвестору в повному обсязі.

Всі документи на отримання посвідки на проживання можуть бути подані через угорське посольство в Україні

Унікальність програми полягає в тому, що процес оформлення посвідки на проживання не вимагає складних процедур і є досить швидким на відміну від інших можливих програм отримання такого статусу (інвестор може отримати посвідки на проживання строком дії на 5 років протягом місяця).

N.B. На адміністративні витрати необхідно внести близько 60 000 EUR. Ця сума повністю вноситься в якості передоплати і не повертається. Сума покриває витрати, пов'язані з супроводом процедури отримання посвідки на проживання в Угорщині для інвестора і членів його сім'ї, як то - державні мита, послуги юристів, нотаріусів, перекладачів і консультантів, включаючи перевірку походження коштів і так звану перевірку «backgroundcheck».

Повернення до списку

Швидко і конфіденційно.
Кваліфікований фахівець дасть безкоштовну консультацію по телефону, допоможе Вам визначитися і призначить зустріч в зручний для Вас час.
Телефонуйте прямо зараз: +380 44 247-99-98
Пишіть: kyiv@hbcomp.co.uk

Новини

26.03.2020 13:49:00

БВО опублікували план боротьби з відмивання коштів

19 березня 2020 року Фінансова служба Британських Віргінських островів ...

докладніше

24.03.2020 11:59:00

Сайт Єврокомісії опублікував проект угоди з Великобританією

18 березня 2020 року на офіційному сайті Європейської комісії був опуб ...

докладніше

23.03.2020 19:02:00

Swedbank було оштрафовано на 300 мілйонів євро

19 березня 2020 року шведському банку Swedbank місцевим регулятором ...

докладніше