Головна > Послуги > Вид на проживання. Громадянство > Отримання посвідки на проживання в Словаччині

Отримання посвідки на проживання в Словаччині

01.03.2015
Описание
Завдяки вдалому географічному розташуванню бізнес в Словаччині вигідний як місцевим підприємцям, так і бізнесменам з України і з розвинутих європейських країн. Словаччина - член Європейського союзу і Шенгенської угоди, що є величезною перевагою для іноземних інвесторів, які прагнуть використовувати свій бізнес на найбільш вигідних умовах.

На поточний момент існує програма, що надає можливість отримання посвідки на проживання на підставі здійснення підприємницької діяльності на території Словаччини. Цей статус дозволить вам жити, працювати і вчитися в Словаччині.

N.B. Посвідка на проживання потрібна, якщо Ви бажаєте перебувати в Словацькій Республіці більше 90 днів протягом півроку, рахуючи з першого дня в'їзду.

Відповідно до ст. 21 Закону про перебування іноземців № 404/2011 від 21.10.2011, тимчасова посвідка на проживання в Словаччині надається для ведення бізнесу. Посвідка на проживання з метою ведення бізнесу видається на передбачуваний час ведення бізнесу, але максимум на 3 роки.

Документи для надання посвідки на проживання в Словаччині повинні бути подані заявником особисто в відділення поліції в Словаччині чи в Посольство / Консульство Словаччини.

Порядок отримання посвідки на проживання

1. Оренда або покупка нерухомості для проживання на території Словаччини.

2. Реєстрація словацької компанії.

3. Відкриття особистого і корпоративного рахунків в словацькому банку.

4. Внесення грошових коштів на рахунку.

5. Отримання виписки з банку про внесення коштів на рахунки.

6. Підготовка і подача документів для отримання посвідки на проживання.

7. Отримання дозволу на проживання.

Загальні терміни при підготовці

1. a) Пошук нерухомості і оформлення договору оренди може зайняти близько 2-4 тижнів. Адреса орендованого приміщення буде використовуватись і як юридична адреса компанії та місцем реестрації заявника.

b) Пошук нерухомості для придбання її у власність може зайняти 1-2 місяці. Оформлення нерухомості у власність займає близько 1,5 -2 місяців. З реєстру нерухомості через місяць з моменту подачі документів має бути отримано свідоцтво про власність.

2. Реєстрація компанії займає близько 2-х тижнів з моменту подачі всіх документів. Документом, що підтверджує реєстрацію компанії, є виписка з торгового реєстру.

Необхідні документи для подачі на дозвіл на проживання:

     - Заповнена анкета із запитом тимчасової посвідки на проживання;

     - Дійсний закордонний паспорт;

     - 2 кольорові фотографії розміром 3х3,5 см, зроблені не раніше, ніж за 90 днів до подачі заяви;

     - Довідку про відсутність судимості, видану компетентними органами країни, громадянином якої є іноземець, або з місця проживання, якщо іноземець перебуває там понад 12 місяців (довідка необхідна іноземцям старше 14 років);

     - Документ, що підтверджує наявність необхідних коштів для проживання в Словаччині (довідка з банку про наявність необхідної суми);

     - Документи, що підтверджують наявність необхідних коштів для ведення бізнесу (довідка з банку про наявність необхідної суми);

     - Інформацію про передбачуване місце проживання;

     - Довідку про стан здоров'я, що підтверджує, що заявник не страждає від захворювань, які становлять небезпеку для населення Словаччини. Ця довідка повинна бути не старше ніж 30 днів і видається в Словаччині при проходженні медичного огляду.

N.B. Документи, що підтверджують наявність необхідних коштів для проживання і ведення бізнесу. Після реєстрації компанії і отримання виписки з торгового реєстру, на ім'я Заявника відкривається рахунок. Також рахунок буде відкритий і на компанію. На особистому рахунку повинна бути сума близько 3-4 тис. євро. Мінімальна сума, відповідно до закону 2 400 євро. На рахунку компанії повинна бути сума 19 000-20 000 євро. Гроші спочатку потрібно перерахувати на особистий рахунок і з особистого рахунку перерахувати на рахунок компанії. Як тільки кошти будуть зараховані на рахунки, можна отримати довідку про наявність коштів на особистому і корпоративному рахунку.

Можна подати документи на реєстрацію компанії і відкриття рахунків дистанційно, оформивши довіреність на представника в Словаччині. Довіреність оформляється в консульстві Словацької республіки  в Києві. Для її оформлення потрібно копія закордонного і внутрішнього паспорта.

Подача і терміни розгляду документів

Подача документів в Словаччині [1] займає 1 день. Візит в країну для подачі документів займає 2-3 дні: один день на отримання картки і активацію компанії і один день на проходження медичного огляду.

Імміграційна служба працює в понеділок, середу, п'ятницю. Всі дії, необхідні для отримання посвідки на проживання  в Словаччині, виконуються в супроводі Адвоката.

Термін розгляду документів, встановлений законом, становить 90 днів. Подача документів так само можлива через консульство в Києві. Однак в цьому випадку термін розгляду документів збільшується на 1 місяць.

Про винесення рішення імміграційна служба сповіщає замовника смс, через адвоката.

Як правило, з моменту подачі документів до винесення рішення проходить 3-4 місяці.

Процедура продовження посвідки на проживання

Для продовження посвідки на проживання необхідно особисто подати наступні документи в Управління у справах громадянства і міграції:

- Заповнену офіційну форму продовження посвідки на проживання;

- Кольорову фотографію розміру 3х3,5 см;

- Дійсний медичний поліс;

- Документи, що підтверджують прибуток компанії.

N.B. Для продовження посвідки на проживання, необхідно показати прибуток, після сплати податків не менше 11 400 євро. Це мінімально встановлений законом фінансовий результат для продовження посвідки на проживання. Ми рекомендуємо показувати результат не менше що ніж в 2 рази перевершує мінімально встановлений законом, це дозволить претендувати на продовження посвідки на проживання строком на 2 роки, а у виняткових випадках на 3 роки. Мінімальна кількість податків, яку необхідно сплатити при продовженні посвідки на проживання становить 2500 євро.

Загальні рекомендації

Ми рекомендуємо отримання посвідки на проживання в Східній Словаччині, округ Міхаловце. Східна Словаччина менш розвинений регіон, і отримання посвідки на проживання в цій частині простіше, оскільки менше іммігрантів, черг і завантаженості імміграційної служби.

Також ми рекомендуємо для отримання посвідки на проживання купити невелику квартиру в Східній Словаччині. Вартість такої 2-х кімнатної квартири становитиме близько 20 000-30 000 євро. Тим не менш, купівля нерухомості дозволить продемонструвати серйозність намірів і прихильно сприймається імміграційною службою.

 У вартість послуг по отриманню посвідки на проживання включені всі витрати, включаючи:

     - Реєстрація компанії

     - Мита і збори

     - Нотаріальні послуги

     - Послуги перекладача

     - Медичний огляд

     - Страхування

     - Супровід адвокатом

Вартість послуги отримання посвідки на проживання при воз'єднанні сім'ї становить 4000 євро на дорослу людину.

Повернення до списку

Швидко і конфіденційно.
Кваліфікований фахівець дасть безкоштовну консультацію по телефону, допоможе Вам визначитися і призначить зустріч в зручний для Вас час.
Телефонуйте прямо зараз: +380 44 247-99-98
Пишіть: kyiv@hbcomp.co.uk

Новини

26.03.2020 13:49:00

БВО опублікували план боротьби з відмивання коштів

19 березня 2020 року Фінансова служба Британських Віргінських островів ...

докладніше

24.03.2020 11:59:00

Сайт Єврокомісії опублікував проект угоди з Великобританією

18 березня 2020 року на офіційному сайті Європейської комісії був опуб ...

докладніше

23.03.2020 19:02:00

Swedbank було оштрафовано на 300 мілйонів євро

19 березня 2020 року шведському банку Swedbank місцевим регулятором ...

докладніше