Головна > Послуги > Юридичні послуги > Інтелектуальна власність > Реєстрація об'єктів інтелектуальної власності

Реєстрація об'єктів інтелектуальної власності

Об'єкти авторських і суміжних прав
Авторське право - сукупність особистих немайнових і майнових прав по відношенню до творів літератури, науки і мистецтва. До особистих авторських прав (прав автора) відносяться: право авторства, право на авторське ім'я, на недоторканність твору; до майнових - виняткове право на відтворення, публікацію і продаж його змісту і форми та ін. Авторське право поширюється на твори як випущені, так і не випущені у світ.

Суміжні права - різновид виняткових прав, які є похідними від авторських прав, але повністю з ними не збігаються. Розрізняють суміжні права: виконавців твори автора, виробників фонограм і організацій мовлення.
Основний зміст суміжних прав зводиться до того, що використання третіми особами фонограм, радіо- і телепрограм, а також творчих результатів виконавців вимагає згоди суб'єктів відповідних прав.

Виняткові права виникають у творців творів в силу самого факту їх створення та спеціальної реєстрації не вимагають.

Хоча в силу закону реєстрація авторських і суміжних прав не вимагається, така реєстрація може бути здійснена з метою підтвердження та захисту таких прав. Метою такої реєстрації буде незаперечна можливість творця твору довести, що на момент реєстрації об'єкт авторського права існував в об'єктивному вигляді. Крім того, вказана реєстрація має значення при виникненні конфліктних ситуацій.

Наша компанія надає послуги:

- по реєстрації та захисту авторських прав;
- міжнародного захисту авторських прав;
- розробці авторського договору.
Засоби індивідуалізації юридичних осіб, товарів, робіт, послуг і підприємств
Право на фірмове найменування
Фірмове найменування комерційної організації повинно містити вказівку на його організаційно-правову форму і власне найменування юридичної особи, який мав би складатися тільки із слів, що визначають рід діяльності. Виключне право на фірмове найменування дає суб'єкту монопольне право на використання цього найменування будь-яким способом, що не суперечить закону. У тому числі шляхом зазначення його на вивісках, бланках, рахунках, в оголошеннях та рекламі.

Товарний знак

Товарний знак - позначення, що служить для індивідуалізації товарів, робіт і послуг юридичних осіб або індивідуальних підприємців. У якості товарних знаків можуть бути зареєстровані словесні, образотворчі, об'ємні та інші позначення або їх комбінації. Виключне право на товарний знак діє протягом десяти років з моменту подачі заявки на державну реєстрацію товарного знака. Термін дії реєстрації може бути продовжений.

Найменування місць походження товару

Найменування місць походження товару - позначення, що представляє собою або містить сучасне або історичне найменування країни, населеного пункту, місцевості або іншого географічного об'єкта або похідне від такого найменування і стало відомим в результаті його використання відносно товару, особливі властивості якого виключно або головним чином визначаються характерними для цього географічного об'єкта природними умовами та (або) людськими факторами.

Наша компанія надає повний спектр послуг, пов'язаних з реєстрацією та охороною засобів індивідуалізації юридичних осіб, товарів, робіт і послуг, а саме:

- проведення попередньої перевірки реєстрованого об'єкта інтелектуальної власності на можливість його реєстрації, оцінюється ризик відмови від реєстрації об'єктів в їх початковому вигляді;
- міжнародна, російська і українська реєстрація товарних знаків, найменувань місць походження товарів і фірмових найменувань;
- представлення інтересів клієнта в суді у разі виникнення суперечок, пов'язаних з цими об'єктами інтелектуальної власності;

Назад у розділ

Швидко і конфіденційно.
Кваліфікований фахівець дасть безкоштовну консультацію по телефону, допоможе Вам визначитися і призначить зустріч в зручний для Вас час.
Телефонуйте прямо зараз: +380 44 247-99-98
Пишіть: kyiv@hbcomp.co.uk


Новини

26.03.2020 13:49:00

БВО опублікували план боротьби з відмивання коштів

19 березня 2020 року Фінансова служба Британських Віргінських островів ...

докладніше

24.03.2020 11:59:00

Сайт Єврокомісії опублікував проект угоди з Великобританією

18 березня 2020 року на офіційному сайті Європейської комісії був опуб ...

докладніше

23.03.2020 19:02:00

Swedbank було оштрафовано на 300 мілйонів євро

19 березня 2020 року шведському банку Swedbank місцевим регулятором ...

докладніше