Главная > Услуги > Регистрация компаний по всему миру > Реєстрація компаній

Реєстрація компаній


Офшори і їх реєстрація


Офшор (від англійського offshore) - це метод ефективного податкового планування, заснований на тому, що законодавство ряду країн повністю або частково звільняє компанії, що належать іноземцям, від оподаткування.


Офшори - це цілком законний і надійний інструмент для ведення бізнесу. Основна вимога, яку офшорна компанія повинна виконувати - не займатися господарською чи фінансовою діяльністю в тій країні, де вона зареєстрована. У тих країнах, де реєстрація офшорних компаній дозволена, оподаткування для них або тримається на дуже низькому рівні, або повністю відсутнє, замінюючись фіксованим щорічним збором.


Будь-яка молода компанія намагається активно накопичувати капітал, при цьому компанії, врятовані від податку, дозволяють використовувати для розвитку бізнесу всі оборотні кошти. Якщо передбачається здійснювати високі обсяги обороту товарів, ви можете відкрити офшор на Кіпрі, Британських Віргінських островах, Сент-Вінсент і Гренадіни: в цих острівних державах офшорні рахунки займають лідируюче місце за обсягом інвестицій.


Офшорні компанії з юридичної точки зору нічим не відрізняються від організацій місцевих підприємців. Їх контролюють тільки в тій країні, де вони зареєстровані. За формою офшорне підприємство може бути тільки акціонерним товариством або товариством з обмеженою відповідальністю.


Відкриття офшору - абсолютно законний шлях зниження податкових виплат фірми. Налагоджена взаємодія місцевого підприємства і офшорної компанії може знизити до нуля виплати податків. Використовуючи офшори, можна зменшити і податки, якими обкладаються фізичні особи.


Де відкрити офшорну компанію, визначає сам підприємець в залежності від того, які можливості офшорних зон він планує використовувати. Існує кілька категорій регіонів, зручних для офшору:


1. Країни з небагатої економікою і стабільної в політичному відношенні ситуацією. Це можуть бути Сейшельські і Багамські острови, Британські Віргінські острови і Беліз і багато інших, де, заплативши один раз на рік збір, можна використовувати компанію в якості сейфа.


2. Держави, які надають пільгове оподаткування, більш жорстко контролюють діяльність компаній. Але цей офшор є досить престижним. Це Кіпр і Гонконг, Сінгапур, Нова Зеландія, Швейцарія і Люксембург.


3. Реєстрація офшорів в Голландії, Канаді, Англії  дозволить вести бізнес на солідному міжнародному рівні, але оподаткування здійснюється в загальному порядку, при обов'язковому щорічному аудиту.


Якщо ви збираєтеся відкрити фірму в офшорі і хочете заощадити час, ви зможете купити офшор - готову фірму, у якої вже є юридичне ім'я, і ​​навіть створити представництво цієї фірми.

Безумовно, купити офшорну компанію - це значить привернути до себе західних партнерів, яким буде набагато зручніше мати справу з компанією з Азії або Європи. Спрощується і отримання кредитів в банках, стає можливим використання послуг, яких в нашій країні просто немає.


Переваг безліч. І якщо ви збираєтеся вести свій бізнес на міжнародному рівні, вам залишається зареєструвати офшор і почати працювати!

Швидко і конфіденційно.
Кваліфікований фахівець дасть безкоштовну консультацію по телефону, допоможе Вам визначитися і призначить зустріч в зручний для Вас час.
Телефонуйте прямо зараз: +380 44 247-99-98
Пишіть: kyiv@hbcomp.co.uk


Новости

03.07.2020 14:36:00

Новая платежная система ЕС

Европейский Центральный Банк (далее – ЕЦБ) поддержал инициативу 16 ...

Подробнее

02.07.2020 13:30:00

Европа продолжает борьбу с отмыванием денежных средств

02 июля 2020 года Европейская комиссия объявила о том, что Австри ...

Подробнее

26.06.2020 13:17:00

Казахстан ратифицирует Многостороннюю Конвенцию

24 июня 2020 года Казахстан сдал на хранение ОЭСР ратификационную грам ...

Подробнее